El anuncio Claas Quadrant 1100 empacadora de pacas en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
Anuncios similares
Vendido
1/45
Marca:
Claas
Modelo:
Quadrant 1100
Tipo:
empacadora de pacas
Año de fabricación:
1993
Peso neto:
4400 kg
Ubicación:
Suecia Karlstad
Fecha de publicación:
2 may 2024
Id. de stock del vendedor:
1910323
Subasta:
1
Fecha de finalización:
2024-05-07 13:09
Estado
Estado:
usados
Begagnat skick, slitage och vissa mindre defekter finnes såsom exempelvis trasig baklykta osv.Genomförda reparationer och åtgärder:Vissa lagningar är gjorda, se bilder med ny färg på svetsning.Service:Information saknas
Antal balar: 47891
Baldimension (ØxH): 80cm bred och 50cm hög
Pick-up bredd (m): Cirka 1,80 meter
Transportlängd (m): Totalt cirka 9,0 meter
Transportbredd (m): Totalt cirka 2,5 meter
Transporthöjd (m): Totalt cirka 2,35 meter
Information om lasthjälp: Traktor
Balstaplare / balsamlare för två balar